Mjuk och go säl! En sammetslen handdocka redo för lek. Kanske får den följa med när ni gör en utflykt till kusten? Denna förtjusande lilla knubbsäl blir en säker favorit i leksakslådan. Från 3 år och uppåt.
Handdocka från Folkmanis som passar för både lek och teater. Den har en rörlig mun, en söt liten nos, svarta stora ögon och mjuk päls. Storlek: 47,5 x 17,5 x 20 cm. Från 3+ år.
Folkmanis kombinerar fantasi och tyg för att skapa innovativa, vackra handdockor och fingerdockor för både barn och vuxna. Folkmanis menar att fantasi är nyckeln till en bra barndom och att barnen bygger viktiga färdigheter genom lek.
https://www.abcleksaker.se/handdocka-knubbsal-folkmanis.html1544Handdocka - Knubbsäl (Folkmanis)https://www.abcleksaker.se/pub/media/catalog/product/k/n/knubbsa_l_handdocka.jpg739739SEKOutOfStock/Leksaker/Leksaker/Dockor/Leksaker/Dockor/Handdockor och fingerdockorMjuk och go säl! En sammetslen handdocka redo för lek. Kanske får den följa med när ni gör en utflykt till kusten? Denna förtjusande lilla knubbsäl blir en säker favorit i leksakslådan. Från 3 år och uppåt. Handdocka från Folkmanis som passar för både lek och teater. Den har en rörlig mun, en söt liten nos, svarta stora ögon och mjuk päls. Storlek: 47,5 x 17,5 x 20 cm. Från 3+ år.00https://www.abcleksaker.se/pub/media/catalog/product/f/m/fm-2537-harbor-seal.jpghttps://www.abcleksaker.se/pub/media/catalog/product/k/n/knubbsa_l_folkmani.jpghttps://www.abcleksaker.se/pub/media/catalog/product/h/a/handdocka_folkmanis_knubbsa_l.jpghttps://www.abcleksaker.se/pub/media/catalog/product/F/o/Folkmanis-Harbor-Seal-Puppet-Demo.jpgadd-to-cart3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8+gråVilda djurFolkmanisCE-märkt enligt EN-71Ej lämplig för barn under 3 årPrisbelönad produkt